1 minutės pratimas sumažinti stresą ir lengviau užmigti

Menopauzė ir protarpinis badavimas_ naujausi moksliniai tyrimai

Labai dažnai susiduriu su klientėmis, kurioms virš 50 norinčiomis išbandyti protarpinį badavimą, bet turinčiomis daug abejonių dėl to.

Dėl to šiandien dalinuosi mokslinėmis išvadomis, kas liečia protarpinį badavimą moterims virš 50.

Kviečiu apie tai perklausyti video:

Menopauzės metu pasikeičia daug hormonų, ko pasekoje gali atsirasti tokie dalykai kaip svorio priaugimas, nuotaikų kaita, lėtesnė medžiagų apykaita, cukraus, insulino ir gliukozės prastesnis toleravimas ir kiti aspektai. 

Jie dažniausiai yra nemalonūs, tačiau protarpinis badavimas vis labiau populiarėja kaip mitybos įprotis, galintis sumažinti menopauzės pokyčius moters gyvenime.


Video įraše kalbu plačiau ir tiksliau apie specifinius tyrimus kalbant apie menopauzę ir protarpinio badavimo naudas.


Na santrauka, ką apie tai mokslas tyrinėja ir galimai mato kaip protarpinio naudas moterims virš 50 yra:

– pilvo riebalų sumažinimas

– svorio mažinimas

– metabolizmo sunormalizavimas

– raumenų, sąnarių ir kaulų sveikatos gerinimas

– širdies ligų rizikos mažinimas- vėžio (ypač krūties) ir auglių rizikos mažinimas- diabeto rizikos mažinimas

– cukraus kiekio kraujyje normalizavimas

– augimo hormono gerinimas

– psichinės sveikatos gerinimas (nuotaika, nerimas, depresija, galvos skausmai, stresas).

Taip pat noriu priminti, jog turime Protarpinio Badavimo Programą (kartu su mitybos planais), kurios pagalba žinosite kaip laikytis protarpinio badavimo saugiai ir teisingai.

Menopauzė yra natūralus gyvenimo etapas, kurį daugelis moterų patiria apie 50 metų amžiaus. Šis laikotarpis gali būti iššūkis daugeliui moterų, nes kinta hormonų lygiai organizme, o tai gali sukelti įvairius simptomus, įskaitant karščio bangas, nemigą ir nuotaikos svyravimus.

 

Viena iš strategijų, kuri gali padėti lengviau pergyventi menopauzę, yra protarpinis badavimas. Tai reiškia, kad ribojate maisto vartojimą tam tikru laikotarpiu ir po to valgote per kitą. Ši praktika gali padėti valdyti svorį, pagerinti metabolizmą ir galbūt net sumažinti menopauzės simptomus.

 

Kai kurios moterys pasirenka 16/8 metodą, kurio metu per 16 valandų per parą nevalgo ir valgo per likusias 8 valandas. Tai gali būti naudinga palaikant energijos balansą ir sveiką svorį. 

 

Svarbiausia, menopauzė yra individualus procesas, ir tai, kas tinka vienai moteriai, gali nesutapti su kitos poreikiais. Todėl svarbu rūpintis savo sveikata, konsultuotis su specialistais ir ieškoti geriausių būdų, kaip lengviau pergyventi šį gyvenimo etapą.

Dalintis:

panašūs įrašai

Prenumeruokite patarimus ir gaukite 15% nuolaidą pirmam užsakymui

Pirkinių krepšelis
Krepšelis0
Jūsų krepšelis tuščias spauskite tęsti apsipirkimą įsigyti produktus
Tęsti Apsipirkimą
0