Natūralus receptas gripui (išsigydykite peršalimą be vaistų)

Natūralus receptas gripui (išsigydykite peršalimą be vaistų)

Gali būti naudojamas turint bronchitą, astmą, sinusams, gripą, peršalimą, plaučių uždegimą.

Receptas:

  • Česnakas: bent pusė skiltelės
  • Eukalipto arba teri aliejus: 1 lašelis
  • Imbieras: ketvirtis a. š.
  • Kajeno pipirai: ketvirtis a. š.
  • Citrina: pusė vaisiaus
  • Medus: 1 a. š.

Viską sumaišyti į trečdalį karšto vandens.

Tokį gerkite tris kartus per dieną ir dažniausiai jau trečia dieną būsite pasveikę.

Kviečiu apie tai perklausyti video arba skaityti žemiau:

Gripas ir pešsalimas yra dažni sveikatos sutrikimai, kuriuos patiria žmonės visame pasaulyje. Jie gali sukelti nemalonius simptomus, tokius kaip sloga, čiaudulys, kosulys, karščiavimas ir bendras silpnumas. Dažnai žmonės pasineria į vaistų gausą, tikėdamiesi greito palengvėjimo, tačiau netinkamas vaistų vartojimas gali turėti neigiamų pasekmių.

 

Pirma svarbi žinia yra tai, kad dauguma gripo ir peršalimo atvejų sukelia virusai, ne bakterijos. Tai reiškia, kad antibiotikai, kurių dažnai rekomenduojama vartoti bakterinėms infekcijoms gydyti, čia neturi jokio poveikio. Vartojant antibiotikus be reikalo, galite tik sukelti antibiotikų atsparumą ir sutrikdyti jų veikimo efektyvumą kitais atvejais.

 

Gripas ir peršalimas yra dvi labiausiai paplitusios ir gana nepatogios žmogiškos sveikatos problemos, kurios gali sugadinti mūsų kasdienybę. Nors šios dvi sąvokos dažnai maišomos tarpusavyje, jos turi savo unikalius bruožus ir simptomus.

 

Gripas yra rimtesnė virusinė infekcija. Jo simptomai paprastai pasireiškia staiga ir apima aukštą karščiavimą, stiprų raumenų skausmą, galvos skausmą, kosulį, čiaudulį ir nuovargį. Kartais gali išsivystyti sunkesnės komplikacijos, tokiomis kaip plaučių uždegimas. Gripas dažniausiai pasireiškia žiemą ir dažnai sukelia epidemijas.

 

Peršalimas, kita vertus, yra dažnesnė ir lengvesnė virusinė infekcija. Jo simptomai gali apimti nosies užgulimą, čiaudulį, kosulį, gerklės skausmą ir galbūt nedidelį karščiavimą. Persalimą dažniausiai sukelia rinovirusai ir jis gali pasireikšti bet kuriuo metų laiku, bet dauguma atvejų būna rudenį ir pavasarį.

 

Abu šie sveikatos sutrikimai dažnai perduodami iš žmogaus į žmogų per orą lašelinėmis infekcijos dalelėmis arba tiesioginiu kontaktu. Jų simptomai gali būti panašūs, todėl lengva juos painioti.

Dalintis:

panašūs įrašai

Prenumeruokite patarimus ir gaukite 15% nuolaidą pirmam užsakymui

Pirkinių krepšelis
Krepšelis0
Jūsų krepšelis tuščias spauskite tęsti apsipirkimą įsigyti produktus
Tęsti Apsipirkimą
0